Możesz mnie kastomizować!
Dowiedz się więcej.
Praktyczna i gustowna taca z certyfikowanego drewna
Taca to idealny dodatek do mebli z naszych kolekcji Klematisar lub Fern. Duża, drewniana taca została wykonana z niezwykłą precyzją i charakteryzuje się wysoką estetyką. W krótszych bokach zostały wyfrezowane wygodne uchwyty ułatwiające przenoszenie. Jest niezwykle funkcjonalna, dzięki niej uzyskasz szybki dostęp do napojów, przekąsek, kubków, pilota i wielu innych. Na uwagę zasługuje najwyższa jakość wykonania i wzornictwo. Taca dzięki drewnu będzie naturalnym akcentem we wnętrzu. Klasyczny design pasuje do każdego wyposażenia i stanie się gustownym elementem w Twoim domu.
Taca dębowa
Taca dębowa jako idealne dopełnienie Twojego puf z kolekcji Klematisar lub Fern
Wymiary [cm]
| Szerokość całkowita | 63,5 cm |
| Wysokość całkowita | 11,5 cm |
| Długość całkowita | 77,5 cm |
| Wymiary mogą się różnić +/- 2cm | |
Szczegóły wykończenia
| Konstrukcja | Drewniana |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Czyszczenie | Pobierz poradnik |
Dane dodatkowe
| Opakowanie | Ekologiczne, wielokrotnego użytku |
| Sposób montażu | Brak konieczności montażu. |
| Konserwacja | Pobierz poradnik |
| Dodatkowe funkcje | Brak |


















