Zamów bezpłatny próbnik tkanin
Realizacja i darmowa dostawa

Krótki termin realizacji możliwy jest dzięki temu, że nasze meble produkujemy w fabryce w Polsce. Wszystkie materiały potrzebne do produkcji mebla znajdują się w naszych magazynach tak więc po złożeniu zamówienia możemy bezzwłocznie przystąpić do jego realizacji.

Dzięki współpracy z wyspecjalizowaną firmą transportową DTS nasze dostawy nie kończą się na transporcie. Niezależnie od piętra dwuosobowy zespół fachowców wniesie przesyłkę do mieszkania i rozpakuje ją. 


Dwuosobowy zespół
Do każdego zlecenia przydzielamy dwuosobowy zespół realizacyjny składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki temu dajemy gwarancję prawidłowości wykonania usługi niezależnie od jej natury i gabarytu transportowanego towaru


Dostawa pod wskazany adres
Transport zamówionego towaru dostarczany jest specjalnym meblowozem zaopatrzonym we wszelkie materiały zabezpieczające takie jak pasy transportowe i podłogi antypoślizgowe, które zapobiegają uszkodzeniu mebla w trakcie transportu.


Wniesienie niezależnie od piętra
Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników dostarczy mebel pod wskazany adres niezależnie od piętra i gabarytu transportowanego produktu, dbając o bezpieczeństwo nie tylko ładunku, ale i otoczenia domu Klienta.


Rozpakowanie i okazanie towaru
Po dostarczeniu na miejsce towar jest starannie rozpakowywany, a następnie okazywany Klientowi w celu stwierdzenia braku wad produkcyjnych lub uszkodzeń związanych z transportem  jak również potwierdzenia jego zgodności ze złożonym zamówieniem.


Ustawienie we wskazanym miejscu
Niezależnie od gabarytu transportowanego mienia nasi pracownicy ustawią dostarczony towar zgodnie z preferencjami Klienta w wyznaczonym przez niego miejscu dbając o bezpieczeństwo ścian i podłóg. Uwaga! Ustawienie mebla we wskazanym miejscu nie jest równoznaczne z jego montażem.


Wyrzucenie zbędnych opakowań
Po zrealizowaniu dostawy towaru nasi pracownicy usuną wszelkie zbędne opakowania i odpady powstałe w procesie rozpakowania, a następnie wyrzucą je do odpowiedniego pojemnika komunalnego.


Cash on Delivery
Usługa Cash on Delivery to wygodny system płatności przy odbiorze, który pozwala Klientom na uiszczenie płatności w momencie dostawy towaru potwierdzany przez naszych pracowników stosownymi dokumentami dokonania zakupu.


System powiadomień mail/SMS
Na każdym etapie dostawy Klient powiadamiany jest o aktualnym statusie realizacji, jego rejestracji, wyjeździe do domu Klienta i czasie dojazdu zespołu montażowego.


Dostęp do Panelu Klienta DTS
Od momentu zarejestrowania zlecenia Klient ma dostęp do Panelu DTS, w którym prócz aktualnego statusu i planowanego przebiegu realizacji dostępne są takie opcje jak zmiana terminu realizacji, zawężenie przedziału godzinowego dostawy, interaktywna mapa GPS z aktualną pozycją samochodu transportowego, informacje o zespole realizacyjnym, a także możliwość zakupu usług dodatkowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium