Czas dostawy
 
krótki termin realizacji

Krótki termin realizacji

Krótki termin realizacji możliwy jest dzięki temu, że nasze meble produkujemy w fabryce w Polsce. Wszystkie materiały potrzebne do produkcji mebla znajdują się w naszych magazynach tak więc po złożeniu zamówienia możemy bezzwłocznie przystąpić do jego realizacji.

Dzięki współpracy z wyspecjalizowaną firmą transportową DTS nasze dostawy nie kończą się na transporcie. Niezależnie od piętra dwuosobowy zespół fachowców wniesie przesyłkę do mieszkania i rozpakuje ją.

 
system powiadomień mail sms
System powiadomień mail/SMS

Na każdym etapie dostawy Klient powiadamiany jest o aktualnym statusie realizacji, jego rejestracji, wyjeździe do domu Klienta i czasie dojazdu zespołu montażowego.

dostęp do Panelu Klienta DTS
Dostęp do Panelu Klienta DTS

Od momentu zarejestrowania zlecenia Klient ma dostęp do Panelu DTS, w którym prócz aktualnego statusu i planowanego przebiegu realizacji dostępne są takie opcje jak zmiana terminu realizacji, zawężenie przedziału godzinowego dostawy, interaktywna mapa GPS z aktualną pozycją samochodu transportowego, informacje o zespole realizacyjnym, a także możliwość zakupu usług dodatkowych.

Dwuosobowa ekipa
Dwuosobowa ekipa

Do każdego zlecenia przydzielamy dwuosobowy zespół realizacyjny składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki temu dajemy gwarancję prawidłowości wykonania usługi niezależnie od jej natury i gabarytu transportowanego towaru

Dostawa pod wskazany adres czy piętro
Dostawa pod wskazany adres czy piętro

Transport zamówionego towaru dostarczany jest specjalnym meblowozem zaopatrzonym we wszelkie materiały zabezpieczające takie jak pasy transportowe i podłogi antypoślizgowe, które zapobiegają uszkodzeniu mebla w trakcie transportu. Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników dostarczy mebel pod wskazany adres niezależnie od piętra i gabarytu transportowanego produktu, dbając o bezpieczeństwo nie tylko ładunku, ale i otoczenia domu Klienta.

Cash on Delivery
Cash on Delivery

Usługa Cash on Delivery to wygodny system płatności przy odbiorze, który pozwala Klientom na uiszczenie płatności w momencie dostawy towaru potwierdzany przez naszych pracowników stosownymi dokumentami dokonania zakupu.

Rozpakowanie i ustawienie towaru
Rozpakowanie i ustawienie towaru

Po dostarczeniu na miejsce towar jest starannie rozpakowywany, a następnie okazywany Klientowi w celu stwierdzenia braku wad produkcyjnych lub uszkodzeń związanych z transportem jak również potwierdzenia jego zgodności ze złożonym zamówieniem. Niezależnie od gabarytu transportowanego mienia nasi pracownicy ustawią dostarczony towar zgodnie z preferencjami Klienta w wyznaczonym przez niego miejscu dbając o bezpieczeństwo ścian i podłóg.
Uwaga! Ustawienie mebla we wskazanym miejscu nie jest równoznaczne z jego montażem.

Wyrzucenie zbędnych opakowań
Rozpakowanie i ustawienie towaru

Po zrealizowaniu dostawy towaru nasi pracownicy usuną wszelkie zbędne opakowania i odpady powstałe w procesie rozpakowania, a następnie wyrzucą je do odpowiedniego pojemnika komunalnego.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium