Zasady składania zamówień
 
  1. 1. Klient ma możliwość złożenia Zamówienia przez stronę internetową.
  2. 2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  3. 3. Klient dodaje wybrany/e Towar/y i przechodzi do Formularza Zamówienia.
  4. 4. Klient wybiera sposób zapłaty za Towar i dostawę.
  5. 5. Po złożeniu Zamówienia na adres e-mail Klienta zostanie wysłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem przyjęcia Zamówienia do realizacji wraz ze wskazaniem wszystkich istotnych elementów zamówienia (zestawienie zamówionych Towarów ze wskazaniem ich nazwy, ceny, danych Klienta i kosztów dostawy). W przypadku niemożności przyjęcia Zamówienia do realizacji Sprzedawca poinformuje o tym Klienta w drodze wiadomości e-mail.
  6. 6. Z chwilą otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail, o potwierdzeniu przyjęcia Zamówienia zostaje zawarta Umowa Sprzedaży na odległość, za pośrednictwem Sklepu pomiędzy Klientem a Sprzedawcą, która obowiązuje do momentu spełnienia świadczeń przez każdą ze stron nie wyłączając postanowień i zasad w zakresie odstąpienia od umowy oraz odpowiedzialności za wady (rękojmi). Umowa Sprzedaży zawierana jest w języku polskim.
  7. 7. Przy każdym z Towarów prezentowanych w Sklepie podany jest przybliżony czas realizacji Zamówienia (od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji do czasu wydania Towaru przewoźnikowi). Sprzedawca w  każdym przypadku potwierdzi faktyczny czas realizacji zamówionych Towarów.
  8. 8. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi postanowień Umowy Sprzedaży następuje poprzez przesłanie Klientowi wiadomości e-mail zawierającej potwierdzenie zawarcia umowy na odległość w rozumieniu art. 21 ustawy o prawach konsumenta oraz poprzez udostępnienie faktury w Koncie Klienta w zakładce Historia zamówień. Wydruku specyfikacji Zamówienia oraz faktury VAT  zostanie również dołączony do przesyłki zawierającej Towar.
  9. 9. Klient w ramach swojego Konta ma dostęp do historii złożonych przez siebie Zamówień i aktualnego stanu ich realizacji.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium