Zasady składania zamówień
 1. Klient ma możliwość złożenia Zamówienia przez stronę internetową.
 2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 3. Klient dodaje wybrany/e Towar/y i przechodzi do Formularza Zamówienia.
 4. Klient wybiera sposób zapłaty za Towar i dostawę.
 5. Po złożeniu Zamówienia na adres e-mail Klienta zostanie wysłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem przyjęcia Zamówienia do realizacji wraz ze wskazaniem wszystkich istotnych elementów zamówienia (zestawienie zamówionych Towarów ze wskazaniem ich nazwy, ceny, danych Klienta i kosztów dostawy). W przypadku niemożności przyjęcia Zamówienia do realizacji Sprzedawca poinformuje o tym Klienta w drodze wiadomości e-mail.
 6. Z chwilą otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail, o potwierdzeniu przyjęcia Zamówienia zostaje zawarta Umowa Sprzedaży na odległość, za pośrednictwem Sklepu pomiędzy Klientem a Sprzedawcą, która obowiązuje do momentu spełnienia świadczeń przez każdą ze stron nie wyłączając postanowień i zasad w zakresie odstąpienia od umowy oraz odpowiedzialności za wady (rękojmi). Umowa Sprzedaży zawierana jest w języku polskim.
 7. Przy każdym z Towarów prezentowanych w Sklepie podany jest przybliżony czas realizacji Zamówienia (od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji do czasu wydania Towaru przewoźnikowi). Sprzedawca w  każdym przypadku potwierdzi faktyczny czas realizacji zamówionych Towarów.
 8. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi postanowień    Umowy Sprzedaży następuje poprzez przesłanie Klientowi wiadomości e-mail zawierającej potwierdzenie zawarcia umowy na odległość w rozumieniu art. 21 ustawy o prawach konsumenta oraz poprzez udostępnienie faktury w Koncie Klienta w zakładce Historia zamówień. Wydruku specyfikacji Zamówienia oraz faktury VAT  zostanie również dołączony do przesyłki zawierającej Towar.
 9. Klient w ramach swojego Konta ma dostęp do historii złożonych przez siebie Zamówień i aktualnego stanu ich realizacji.

Bezpieczne płatności z ScandicSofa

 • MasterCard
 • Visa
 • PayPall
 • PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl