Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaprojektuj własną sofę!

Dzięki naszym narzędziom możesz w kilka minut zaprojektować własną unikatową kanapę. Taką, która będzie idealnie pasować do Twojego domu a przede wszystkim - do Ciebie i Twojej Rodziny.

Dowiedz się więcej

 

Konfigurator dla mebli modułowych

Zaprojektuj własną sofę

Sofa to nie tylko mebel do siedzenia. To miejsce gdzie się relaksujesz. Gdzie czytasz ulubioną książkę. Gdzie spędzasz czas z rodziną. To Twoje miejsce.

Dzięki naszym narzędziom możesz w kilka minut zaprojektować własną unikalną kanapę. Taką, która będzie idealnie pasować do Twojego domu a przede wszystkim - do Ciebie i Twojej Rodziny.

 

DUNÖRTER

Skomponowana przez Ciebie sofa Dunorter idealnie wkomponuje się w aranżacje Twojego mieszkania. Nowoczesny design, prostota oraz naturalność w skandynawskim stylu to idealne zestawienie będące przejawem światowych i najmondniejsych trendów, które podkreślają styl i charakter wnętrza.

Skonfiguruj
 
 

 

 

FJORD

Prosta, klasyczna linia, precyzyjne fachowe szycie oraz komfortowe eleganckie poduchy wykończone gustownymi guzikami. Wszystko to razem daje bardzo ciekawy i niepowtarzalny efekt typowy dla mebli skandynawskich, którego nie znajdą Państwo w żadnym innym sklepie na rynku.

Skonfiguruj
 
 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium