Naturalne tkaniny

Przepiękne kolory, bogata paleta odcieni jest w stanie zaspokoić różne gusta naszych Klientów. Stonowane kolory uzupełnią kompozycję subtelnych i ciepłych wnętrz. Intensywne barwy rekomendujemy Klientom, którzy nie boją się ciekawych rozwiązań i oryginalnych projektów. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim tkaniny wykonane z włókien naturalnych takich jak len i bawełna natomiast na życzenie Klienta wykonujemy meble z tkanin syntetycznych typu EasyClean.

Naturalne tkaniny
Austriackie drewno bukowe

Austriackie drewno bukowe

Ramy naszych mebli wykonane są z najwyższej klasy drewna bukowego. Sprowadzamy je specjalne z Austrii z lasów odnawialnych, w których prowadzona jest odpowiedzialna gospodarka leśna. Nasze drewno nie dość ,że jest bardzo wytrzymałe to posiada również certyfikat FSC. Do produkcji naszych mebli nie stosujemy płyt wiórowych tylko lite drewno.

Z szacunku do natury nasze meble noszą nazwy kwiatów w języku szwedzkim

Poznaj naszych Pracowników

Meble ScandicSofa powstają w naszej lokalnej manufakturze w Kostrzynie WIelkopolskim. Sukces marki nie byłby możliwy bez zaangażowania i pasji naszych zaufanych pracowników. Poznajcie kilku z nich.

Basia krojczyni Jest z nami od początku. Dba o to aby poszycia naszych mebli były najwyższej jakości.
Marcin wdrożeniowiec Projektuje i wdraża nasze meble. Bez niego nie powstałby kultowy Klematisar i większość naszych mebli.
Artur tapicer Jeden z naszych najzdolniejszych tapicerów. Dzięki jego pracy nasze meble nawet po latach użytkowania nie tracą swojego elegancji.

Jak powstaje Twoja sofa?

Zobacz jak powstają nasze meble

Dowiedz się jak powstają ramy naszych mebli

Zobacz jak powstają obicia naszych mebli

Zamów bezpłatny
próbnik tkanin

Zadzwoń do doradcy

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium