O nas
Jak powstała marka ScandicSofa?
Ponad pięć lat temu rozpoczęliśmy produkcję mebli na rynek brytyjski i skandynawski. Sami projektowaliśmy i produkowaliśmy meble skandynawskie, które potem trafiały do dużych, meblowych sieci handlowych. Dzięki temu udało nam się zdobyć doświadczenie i stworzyć firmę, której meble trafiają do najbardziej wymagających klientów. Niestety robiliśmy to pod markami naszych zagranicznych partnerów handlowych. I za cenę o wiele wyższą niż nasze ceny sprzedaży. Postanowiliśmy więc to zmienić!

Zobacz film

 
W jaki sposób doszliśmy do miejsca, w którym jesteśmy teraz?
Zadaliśmy sobie pytanie, dlaczego na rynek polski nie może trafiać to, co robimy najlepiej - designerskie, solidne meble w stylu skandynawskim w przystępnej cenie. Meble wykonane przez rzemieślników, którzy swoje doświadczenie zdobywają od nawet kilkudziesięciu lat. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć nową markę i nowe projekty, które zrodziły się z miłości do rzemiosła i artyzmu. Połączyły w sobie skandynawski design z wizją naszych projektantów o czystości formy wyrażonej również w naturalnych tkaninach, których coraz mniej na rynku. Otworzyliśmy sklep, w którym polski klient będzie mógł znaleźć nowoczesne meble w bardzo rozsądnych cenach.
 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Jak powstają nasze meble?
Meble produkowane są w nowoczesnej fabryce. Do produkcji mebli wykorzystujemy przede wszystkim pracę naszych rąk, a więc każdy mebel wykonany jest w trosce i dbałości o każdy szczegół. Doświadczenie naszych pracowników pozwala nam, stworzyć funkcjonalne, eleganckie i wyszukane meble wypoczynkowe zgodne ze skandynawskim designem.
 
Polskie, ale nie po polsku
Nasze meble wykonywane są w polskiej fabryce, jednak styl przyszedł do nas ze Skandynawii. Skandynawia wielu kojarzy się z zimne, nie bez powodu więc jej mieszkańcy otaczają się meblami i dodatkami, które wprowadzają ciepło i przytulność do domu. Nasze meble, choć wykonywane są ręcznie, to nie czekamy na nie kilku tygodni. Sofy, krzesła, łóżka, pufy czy narożnika, możemy się spodziewać już w 5 dniu od założenia zamówienia.
 
Nasze osiągnięcia
Nasz sklep posiada certyfikat dbałości o konsumenta, więcej o nim można dowiedzieć się tutaj: https://scandicsofa.pl/pl/i/Sklep-prokonsumencki/23
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium