Możesz mnie kastomizować!
Dowiedz się więcej.
Podkładka z certyfikowanego drewna jako gustowna ochrony Twojej sofy
Podkładka to idealny dodatek do mebli z naszych kolekcji. Jest niezwykle funkcjonalna, dzięki niej uzyskasz szybki dostęp do napojów, przekąsek, kubków, pilota i wielu innych. Cechuje ją najwyższa jakość wykonania i wzornictwo. Drewniana podkładka będzie naturalnym akcentem we wnętrzu. Klasyczny design pasuje do każdego wyposażenia i stanie się gustownym elementem w Twoim domu.
Podkładka bukowa dla kolekcji Klematisar i Fern
Podkładka bukowa - praktyczne i wygodne rozwiązanie
Wymiary [cm]
| Szerokość całkowita | 13 cm |
| Wysokość całkowita | 11,5 cm |
| Długość całkowita | 50 cm |
| Wymiary mogą się różnić +/- 2cm | |
Szczegóły wykończenia
| Konstrukcja | Drewniana |
| Rodzaj drewna | Bukowe |
| Czyszczenie | Pobierz poradnik |
Dane dodatkowe
| Opakowanie | Ekologiczne, wielokrotnego użytku |
| Sposób montażu | Brak konieczności montażu. |
| Konserwacja | Pobierz poradnik |
| Dodatkowe funkcje | Brak |


















