Możesz mnie kastomizować!
Dowiedz się więcej.

Uroczy puf Ginster to idealny skandynawski podnóżek
Puf Ginster to idealny dodatek do salonu. Drewniane nóżki podkreślają jej skandynawski design i dodają elegancji. Wygodne siedzisko, bardzo przyjemna w dotyku naturalna tkanina sprawią, że odpoczywanie będzie jeszcze przyjemniejsze.
Z uwagi na zastosowanie zaoblonych nóżek, prezentowany produkt nie jest przeznaczony do używania, bez odpowiedniego zabezpieczenia, na drewnianych podłożach, ze szczególnym uwzględnieniem podłóg świerkowych oraz sosnowych. Na życzenie Klienta możliwa jest wymiana nóżek na ścięte na płasko.
Puf Ginster
Puf Ginster to idealny dodatek do sofy dwuosobowej.
Wymiary [cm]
Szerokość całkowita | 78 cm |
Wysokość całkowita | 44 cm |
Głębokość całkowita | 58 cm |
Szerokość siedziska | 78 cm |
Wysokość siedziska | 44 cm |
Głębokość siedziska | 58 cm |
Wymiary mogą się różnić +/- 2cm |
Szczegóły wykończenia
Konstrukcja | Drewniana |
Nogi rama boczki | Bukowe |
Wypłenienie | Wysokoelastyczna pianka typu HR |
Skład tkaniny | Zobacz skład |
Ścieralność | 30.000 - 120.000 cykli martindale |
Czyszczenie zabrudzeń | Pobierz poradnik |
Dane dodatkowe
Opakowanie | Ekologiczne wielokrotnego użytku |
Instrukcja składania | Brak konieczności montażu. W celu prawidłowego wkręcenia nóg mebel należy podnieść ok 5 cm od podłogi |
Konserwacja | Pobierz poradnik |
Dodatkowe funkcje | Brak |
Uwagi | Zaoblone nóżki - w przypadku miękkich podłóg drewnianych, zalecamy zamówienie ściętych nóżek. |


