Jaro Kose

We come in Peace

Jaro Kose

We come in Peace

Comformy to synteza doskonałego designu Jaro Kose (uznanego projektanta największych i najbardziej hot marek na świecie) z bogatym doświadczeniem ScandicSofa (producenta mebli docenianego przez klientów za jakość i kunszt wykonania).

Nasze produkty wykonujemy w standardzie premium, a materiały i tkaniny, które wybieramy, pochodzą od renomowanych europejskich producentów. Efektem tego mariażu są najwyższej jakości niebanalne meble, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Strona Jaro Kose

Zorza

Zorza

Surowa jak krajobrazy Norwegii, zapraszająca jak ciepły dom. Zewnętrzna część tej sofy jest prosta i stosunkowo twarda. Projektując wyobrażaliśmy sobie klify i fiordy strzegące lądu przed zimnym morzem. Wnętrze jest za to jak norweski dom - miękkie, ciepłe, przytulne i zachęca do odpoczynku.

Za co pokochasz Zorzę?

Jest niesamowicie wygodna i ergonomiczna. Wymiary siedziska i oparcia dopasowaliśmy tak, żebyś mógł usiąść, komfortowo się oprzeć, nie tonąc przy tym w miękkości kanapy.

Postaw Zorzę w głównej części swojego salonu i zaproś znajomych, przez długie godziny nie będą mieli ochoty wracać do siebie.

Poznaj produkt

Nap

Nap

Czy można zmaterializować niezmienną ideę, wzorową formę? Tworząc Nap przeprowadziliśmy filozoficzny eksperyment i w efekcie powstała sofa, którą Platon mógłby uznać za najdoskonalszą reprezentację idei tego przedmiotu. Idziemy też o zakład, że gdybyś miał narysować sofę, wyglądałaby ona właśnie tak jak Nap.

Nap oparta jest na geometrycznych podziałach i złotej matematycznej proporcji. Taką minimalistyczną formę równoważą dosyć dekoracyjne, nieco barokowe nogi.

Czym Nap złapie Cię za serce?

Jest uniwersalna i dzięki temu gwarantujemy, że fantastycznie wpasuje się w przestrzenie różnego typu, w Twoim domu albo biurze. W razie znudzenia, przesuniesz Nap do innego pomieszczenia, a w każdym będzie się prezentować równie dobrze.

Poznaj produkt

Nasen

Nasen

Nasen woła, żebyś na chwilę oderwał się od tego, co robisz i dobrze odpoczął. Ta kanap(k)a nieprzypadkowo może przywodzić Ci na myśl smakowite pieczywo, gwarantuje pyszną drzemkę! Wszystko w jej konstrukcji służy właśnie temu - prosty materac nie jest osadzony pod skosem, nie będziesz mieć poczucia „zapadania”, podłokietniki lekko się odchylają się i poduszka układa optymalnie.

Dlaczego będziesz uwielbiać Nasen?

Siedzisko w Nasen jest głębsze i bardziej miękkie niż w innych naszych sofach, wszystko po to, by komfortowo się oprzeć i skorzystać z regulowanego odchylenia oparcia.

Funkcja spania oraz opcja z pojemną szufladą są doskonale zintegrowane z formą sofy, ale jeśli chcesz tylko wygodnie się rozsiąść, te funkcje pozostaną dla Ciebie niewidoczne.

Poznaj produkt

Świt

Świt

Patrzysz na nasze łóżko i coś Ci przypomina, czujesz przyjemne ciepło w brzuchu, słyszysz jakieś echo, przywołujesz wspomnienie, ale jakby nie Twoje?

To nie przypadek. Świt czerpie inspiracje z historycznego kształtu kołyski, łoża małżeńskiego i tradycyjnych jednoosobowych łóżek. Elementem wspólnym dla tych mebli jest łukowate wezgłowie i to ono kojarzy nam się z historią, ciepłem, i przytulnością.

Czym urzeknie Cię Świt?

Zaokrąglone krawędzie ramy, w której osadzony jest materac oraz cofnięte w głąb łóżka nogi ochronią Cię przed nieprzyjemnymi urazami piszczeli i stóp. Miękkie, dwustronne wezgłowie nie tylko utrzyma poduszki na miejscu, ale także ocali ścianę przed nieplanowanymi zarysowaniami.

Poznaj produkt

Na poczucie harmonii wpływa nasze środowisko

Nasz umysł nieustannie przetwarza obrazy z naszego otoczenia, jedne odbiera pozytywnie, a inne nie. We wszystkim co piękne ukryty jest algorytm, wzorzec pochodzący z przyrody, czy naturalna sekwencja.

Meble COMFORMY są takie jak Ty, znasz je, choć nigdy wcześniej ich nie widziałeś.

Sofa z kolekcji Zorza

Sofa z kolekcji Zorza

 • Contention Ink
 • Step 60004
 • Step 62057
 • Step 63075
 • Step 66152
 • Step 68121
Szerokość 235 cm
Wysokość 78 cm
Głębokość 79 cm
Przejdź do sklepu
Sofa z kolekcji Nap

Sofa z kolekcji Nap

 • Camira Era Callendar
 • Camira Era Occurence
 • Camira Era Quota
 • Anteprima Luna
 • Camira Dandy Raffia
Szerokość 231 cm
Wysokość 74 cm
Głębokość 89 cm
Przejdź do sklepu
Sofa z kolekcji Nasen

Sofa z kolekcji Nasen

 • Contention Ink
 • Step 62057
 • Step 60011
 • Step 61149
 • Step 65023
Szerokość 215 cm
Wysokość 72 cm
Głębokość 104 cm
Przejdź do sklepu
Łóżko Świt

Łóżko z kolekcji Świt

 • Velvet 2934
 • Velvet 2929
Szerokość 185 cm
Wysokość 78 cm
Głębokość 212 cm
Przejdź do sklepu

 

Sklep internetowy Shoper Premium