Możesz mnie kastomizować!
Dowiedz się więcej.
Lampa wisząca Tubo 8 White o industrialnym, ale nowoczesnym charakterze
Minimalistyczna i nienaganna w swojej prostocie kolekcja TUBO to lampy, których cechą charakterystyczną są luźno zawieszone metalowe tuby w kolorze czarnego matu. Źródła światła skierowane w przeciwnych kierunkach tworzą niepowtarzalny efekt i dobrze doświetlają przestrzeń. Te nowoczesne lampy wiszące charakteryzują się oszczędnym i eleganckim designem.
Lampa wisząca Tubo 8 White o industrialnym, ale nowoczesnym charakterze, to cztery metrowe, luźno zawieszone tuby, zakończone źródłem światła E14. To rozwiązanie dla koneserów dobrego designu i nowoczesnych wnętrz.
Wymiary [cm]
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 105 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Wymiary mogą się różnić +/- 2cm | |
Parametry
| Źródło światła | 8x E14max.40W |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Biały mat |
Dane dodatkowe
| Opakowanie | Folia |
| Sposób montażu | Brak konieczności montażu |
















