Możesz mnie kastomizować!
Dowiedz się więcej.
Niekwestionowana perła nowoczesnego wnętrza
Lampa o nienagannej jakości. Nowoczesny żyrandol Tubo 8 Brass wykonany jest z mosiądzu. Materiał poddany starannemu szlifowaniu, szczotkowaniu i lakierowaniu, dzięki któremu wykończenie jest matowe, jasnozłote, szlachetne.
Niekwestionowana perła nowoczesnego wnętrza, wisząca lampa z kolekcji TUBO BRASS, to nie tylko oświetlenie, ale niezwykle piękny przedmiot w przestrzeni, w której zawiśnie. Mosiądz użyty do produkcji tego modelu został poddany wymagającemu procesowi szczotkowania. Dzięki niemu uzyskaliśmy piękną naturalną barwę i matowe wykończenie. Nowoczesny design i wielopunktowość lampy zadowolą klientów szukających dobrego światła i szlachetnego wyglądu oświetlenia
Wymiary [cm]
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Wymiary mogą się różnić +/- 2cm | |
Parametry
| Źródło światła | 8x E14max.40W |
| Materiał | Mosiądz |
| Kolor | Jasny, matowy przetarty złoty |
Dane dodatkowe
| Opakowanie | Folia |
| Sposób montażu | Brak konieczności montażu |
















