Możesz mnie kastomizować!
Dowiedz się więcej.
Nowoczesność i elegancja w jednym
Lampa wisząca Trevo to propozycja dla osób szukających designerskiego oświetlenia o niepowtarzalnym charakterze. Jej nowoczesny wygląd doskonale komponuje się z eleganckimi wnętrzami, nadając im wyjątkowego uroku.
Minimalistyczna propozycja oświetlenia: lampa Trevo 6 w białym lub czarnym, matowym wykończeniu, to rozłożysta lampa z pięcioma źródłami światła skierowanymi w dół, a przełamaniem schematu jest jedna tuba rzucająca promień światła w górę. Niebanalny efekt wizualny, ciekawe wzornictwo i najwyższej jakości materiały zadowolą najbardziej wymagających klientów.
Wymiary [cm]
| Szerokość | 126 cm |
| Wysokość | 86 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Wymiary mogą się różnić +/- 2cm | |
Parametry
| Źródło światła | 6 x GU10 mini max 35W |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny mat |
Dane dodatkowe
| Opakowanie | Folia |
| Sposób montażu | Brak konieczności montażu |
















