Możesz mnie kastomizować!
Dowiedz się więcej.
Kolekcja BOT to estetyczna i bardzo funkcjonalna propozycja dla zwolenników nowoczesnych wnętrz
Lampa wisząca z kolekcji BOT to odpowiedź na zainteresowanie lampami zawierającymi kilka źródeł światła w pionie. Doskonale prezentuje się nad barami, blatami w przestrzeniach prywatnych i publicznych tj. restauracje, hotele. Funkcjonalne przeguby pozwalają ukierunkować reflektory w pożądaną stronę.
Zaletą lampy jest możliwość regulowania każdego reflektora w dowolnym kierunku. Nieduża, stabilna podstawa pozwala usytuować lampę w każdym miejscu. Kolekcja wzbogacona jest o lampy wisząca, plafony jedno- i wielopłomienne, kinkiety.
Wymiary [cm]
| Szerokość | 32 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Głębokość | 32 cm |
| Średnica klosza I | 11,2 cm |
| Wysokość elementu stałego | 50 cm |
| Wymiar elementu montażowego | 10 cm |
| Wymiary mogą się różnić +/- 2cm | |
Parametry
| Źródło światła | 3x GU10 max.35W |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Biały mat |
Dane dodatkowe
| Opakowanie | Folia |
| Sposób montażu | Brak konieczności montażu |
















