Możesz mnie kastomizować!
Dowiedz się więcej.
Kolekcja Bloom zaskakuje minimalistyczną formą
Bestsellerowa lampa wisząca Bloom 4 w pięknym wykończeniu: szczotkowany mosiądz. Wyprodukowana z najlepszych jakościowo materiałów: szkła z Polskiej Huty Szkła oraz mosiądzu poddawanemu starannej obróbce. Ta designerska lampa sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Kolekcja bogato uzupełniona o wielopunktowe żyrandole, kinkiety i lampy stojące
Kolekcja Bloom zyskała szerokie grono zadowolonych klientów i w szybkim tempie stała się bestsellerem. To designerskie żyrandole do salonu, nowoczesne lampy wiszące oraz kinkiety czy lampy podłogowe. To, co wyróżnia produkty z tej linii, to minimalistyczna forma. Modne w tym sezonie szklane kule oplatają ramiona lampy, interesujący efekt tworzą dwa rozmiary stosowanych kloszy: fi 14cm i fi 20cm. Kolekcja pięknie prezentuje się w każdego rodzaju wnętrzach, nowoczesnych salonach i jadalniach, a w prezentowanej wersji 4 płomiennej, również zwieszona w szeregu nad blatami kuchennymi lub w wąskich holach.
Wymiary [cm]
| Szerokość | 46 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Średnica klosza I | 2x20cm |
| Średnica klosza II | 2x 14cm |
| Wymiary mogą się różnić +/- 2cm | |
Parametry
| Źródło światła | 2xE27 i 2xE14 |
| Materiał | Metal, szkło |
| Kolor | Biały mat, szczotkowany, jasny mosiądz |
Dane dodatkowe
| Opakowanie | Folia |
| Sposób montażu | Brak konieczności montażu |
















