Jesteśmy dla Was otwarci w sobotę (15 czerwca) od 10:00 do 14:00. Zapraszamy do naszej manufaktury w Kostrzynie Wlkp. Poznaj nas bliżej i zobacz nasze meble na żywo!
Odwiedź Nas w Kostrzynie Wlkp w sobotę 15.06 między 10:00 a 14:00!

ZAMÓWIENIE INDYWIDUALNE - K

  1. Łóżko Delikate 160x200
  • wezgłowie o szerokości całkowitej 192 cm
  • prześwit pod łóżkiem 12 cm
  • tkanina Piano 23 musztarda
  • nóżki drewno bukowe olejowane na kolor dębowy
  • Cena: 4024 zł brutto

Zamówienie indywidualne nie podlega zwrotowi.

"Wyjaśnienie - szerokość ramy to 174 a wezgłowia 
192. Wezgłowie jest jednak zaokrąglone i nie wiem jaki jest dokładnie wymiar tego zaokrąglenia/promienia. Ponownie zwężając o 2 cm łóżko zaczelam bać się ze może ramą będzie wystawać. Jesli by tak było, można obniżyć lekko wezgłowie podczas montażu. Napisałam o tym bo wiem ze robicie dedykowane zaczepy na wezgłowie. Możliwe zs pisze na wyrost i nie będzie takiej konieczności. Niemniej wolałam o tym wspomnieć." - info dla Marcina

Skorzystaj z konfiguratora tkanin Skorzystaj z konfiguratora tkanin
- + szt.
4 024 zł 4024.00 PLN
Dostępność: dostępny,
Wysyłka: do 45 dni roboczych
Trusted Shops

Gwarancja Trusted Shops do 10 000 PLN

Otrzymasz zamówienie lub zwrot pieniędzy

Zamów bezpłatny próbnik tkanin
Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania Pn. - Sb.:  08:00 - 19:00 +48 22 113 48 00
Opis
Meble produkowane w naszej fabryce są przykładem połączenia nowoczesności i najlepszych tradycji meblarstwa. Solidność i jakość idą w parze z modnym i oryginalnym wzornictwem, które zaspokoją gusta tych, którzy stawiają na piękny i nietuzinkowy design. Do produkcji wykorzystywane są wysokogatunkowe materiały, najnowocześniejsze technologie i maszyny. Jednak to praca człowieka i poszanowanie najlepszych tradycji rzemiosła daje ostateczny, niepowtarzalny i wysokiej jakości efekt w postaci pięknych, wygodnych i trwałych mebli. Dlatego właśnie zatrudniamy wyłącznie najwyższej klasy fachowców, dbających o najmniejsze detale. Uważamy, że ręce zdolnego rzemieślnika to najbardziej precyzyjna linia produkcyjna.
Krótki termin realizacji
Krótki termin realizacji możliwy jest dzięki temu, że nasze meble produkujemy w fabryce w Polsce. Wszystkie materiały potrzebne do produkcji mebla znajdują się w naszych magazynach tak więc po złożeniu zamówienia możemy bezzwłocznie przystąpić do jego realizacji.
Darmowa dostawa
Meble dostarczane są pod wskazany przez Klienta adres za pośrednictwem firmy transportowej. Niezależnie od docelowej lokalizacji czy piętra zamówiony towar zostanie wniesiony z należyta dbałością. Pracownicy firmy transportowej rozpakują zakupiony mebel i ustawią we wskazanym przez Klienta miejscu niezależnie od gabarytu.
sofa
sofa
Włoskie tkaniny
Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami tkanin z Włoch i Hiszpanii. Wykorzystywane przez nas tkaniny wykonane są z włókien naturalnych takich jak len i bawełna.
Drewno bukowe
Konstrukcja mebli wykonana jest z najwyższej klasy drewna bukowego.
Ręczna produkcja
Ręce zdolnego rzemieślnika to najbardziej precyzyjna linia produkcyjna. Dlatego właśnie zatrudniamy wyłącznie najwyższej klasy fachowców, dbających o najmniejsze detale. To praca człowieka i poszanowanie najlepszych tradycji rzemiosła daje ostateczny, niepowtarzalny i wysokiej jakości efekt w postaci pięknych, wygodnych i trwałych mebli.
Co nas wyróżnia?
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium