Możesz mnie kastomizować!
Dowiedz się więcej.
Nowoczesność i elegancja w jednym
Elegancka i nowoczesna propozycja oświetlenia: TREVO WHITE BRASS to rozłożysta lampa z pięcioma źródłami światła skierowanymi w dół, a przełamaniem schematu jest jedna tuba rzucająca promień światła w górę.
Niebanalny efekt wizualny, ciekawe wzornictwo i najwyższej jakości materiały, w tym szczotkowany, jasny mosiądz- zadowolą najbardziej wymagających klientów.
Lampa Trevo White Brass VI
Prostota w najlepszym wydaniu, czyli kolekcja Trevo, w której krótkie tuby rzucają światło w różnych kierunkach pomieszczenia.
Wymiary [cm]
| Szerokość | 126 cm |
| Wysokość | 86 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Wymiary mogą się różnić +/- 2cm | |
Parametry
| Źródło światła | 6 x GU10 mini max 35W |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Biały, jasny mosiądz |
Dane dodatkowe
| Opakowanie | Folia |
| Sposób montażu | Brak konieczności montażu |
















