Zalety drzwi wewnętrze z ukrytymi zawiasami
Zalety drzwi wewnętrze z ukrytymi zawiasami

Kto wybiera standardowe zawiasy?


Zazwyczaj drzwi ze standardowymi zawiasami, wybierają osoby, dla których kwestie wizualne nie są aż tak ważne, by dopłacać do nowoczesnych rozwiązań. Druga grupa osób decydujących się na wybór drzwi ze standardowymi zawiasami są osoby, które nie mogą pozwolić sobie na zbyt duży budżet remontowy.

Kto wybiera nowoczesne rozwiązanie?


Osoby, które kochają minimalistyczny styl, dla których ważny jest każdy element wykończeniowy w mieszkaniu, powinni pomyśleć o drzwiach z ukrytymi zawisami. Również projektanci często w swoich wizualizacjach, chcąc zachować estetykę pomieszczeń, wybierają drzwi z ukrytymi zawiasami. Tym samym osoby, które mają użytkować mieszkania, dostają wskazówkę, w co warto zainwestować. Wybór pada też od osób wrażliwych estetycznie i chcących eksperymentować, sprawdzać na własnej skórze wszelkie nowości, jakie daje nam obecny rynek. Nowoczesne drzwi bezprzylgowe, wyróżniają się przede wszystkim tym, że mają niewidoczne zawiasy są, wkomponowane we framugę, co pozwala na osiągnięcie bardzo estetycznego efektu wykończeniowego całego mieszkania.

Co z trwałością zawiasów krytych?


Według opinii wielu osób zajmujących się zawodowo montażem drzwi i produkcji zawiasów trwalsze są zawiasy standardowe. Wynika to ze względu technicznej budowy zawiasu. Budowa zawiasów krytych jest bardziej skomplikowana i mechanizm jest bardziej narażony na przeciążenia.
Nie warto jednak zniechęcać się do wyboru zawiasów krytych. Według zapewnień specjalistów, kiedy wybierzemy zawiasy sprawdzonej firmy, nie powinniśmy mieć problemu z ich użytkowaniem i nie powinny odbiegać one funkcjonalnie od zawiasów standardowych.

Zalety drzwi bezprzylgowych

Drzwi bezprzylgowe, dzięki którym wewnętrzne drzwi mogą nam się wydać atrakcyjnym wyborem, ponieważ można dobrać do wnętrza tak, że nie będą się w nim rzucać w oczy. Dodatkowo takie drzwi łatwo utrzymać w czystości. Dużą popularność zyskały powyższe drzwi wyposażone w zamek magnetyczny. Dzięki takiemu zamkowi do dochodzi do niespodziewanych tzw. trzaśnięć drzwiami. Całe skrzydło zamyka się bezgłośnie, co pozytywnie wpływa na komfort życia domowników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium