Nietypowy dodatek - drabina w aranżacji wnętrz
Nietypowy dodatek - drabina w aranżacji wnętrz

Drabina dekoracyjna - designerski i funkcjonalny dodatek

Drabina dekoracyjna może posłużyć do przechowywania różnych domowych rzeczy. Sama drabina jako ozdoba jest bardzo klimatyczna i dekoracyjna. Aranżując wygląd naszych pomieszczeń, staramy się zadbać o najdrobniejsze szczegóły, jednocześnie pamiętajmy o tym, że wszystkie dodatki powinny ze sobą współgrać. Warto więc podążać za najnowszymi trendami na rynku.

Drabina dekoracyjna na drobiazgi

Dzięki dekoracyjnej drabinie zyskujemy dodatkowe miejsce na rozmaite drobiazgi, zarówno te dekoracyjne, jak i pamiątkowe. Z powodzeniem, można położyć na niej kolorową prasę, czy nawet wazon z ciętymi kwiatami. Natomiast w wiklinowych koszykach można umieścić wiele drogocennych drobiazgów, na które nie mamy miejsca w domu.

Drabina dekoracyjna jako kwietnik

Dla osób, a zarazem miłośników żywych roślin, drabina może pełnić funkcję kwietnika. Tym sposobem zaoszczędzimy sporo przestrzeni w salonie. Dzięki takiemu rozwiązaniu można umieścić wiele różnych kwiatów, a nawet stworzyć kompozycje. Decydując się na taką ozdobę wnętrza, z pewnością sprawimy, że będzie ono ożywione i niezwykle przytulne. 

Drabina dekoracyjna w pokoju dziecięcym

Natomiast regał w kształcie drabinki w pokoju dziecka może się niezwykle ciekawie prezentować. Jest to miejsce, na którym umieścimy pudełka z zabawkami lub ulubione książeczki. Dostęp do zabawek i książek zawsze będzie w zasięgu rąk dziecka. Na wyższych półkach, postawimy na przykład ramki ze zdjęciami lub ulubionego pluszaka. To wszystko sprawi, że pokój nabierze ciekawego wyglądu i charakteru. 

Drabina dekoracyjna w łazience

Drabinka ciekawie wygląda w łazience o dużej powierzchni. Może ona posłużyć jako wieszak na ręczniki lub miejsce do przechowywania kosmetyków. Jak widać, drabinka ostatnio jest jednym z najbardziej modnych dodatków dekoracyjnych w aranżacji wnętrz. Zaczyna ona święcić triumfy i wkracza na salony. Wystarczy mieć tylko trochę wyobraźni i można ją wykorzystać w wieloraki sposób w naszym domu.

 Dodatek dekoracyjny w postaci drabinki jest wyjątkowy, wielofunkcyjny i oryginalny sam w sobie. Pięknie dekoruje przestrzeń naszego salonu, sypialni czy łazienki. Wystarczy niekiedy przemalować ją na pasujący kolor lub pozostawić w naturalnym stanie. Taki designerski mebel, nie zajmuje wiele miejsca, a może być ciekawie wyeksponowany. Wnętrze zyskuje na wyglądzie, w ciepłym i niepowtarzalnym klimacie. Drabiny drewniane od jakiegoś czasu goszczą we współczesnych aranżacjach wnętrz, świetnie współgrają z meblami w stylu skandynawskim. Niekiedy stają się nawet głównym punktem pomieszczeń.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium