Łóżko piętrowe w dziecięcym pokoju

Łóżko piętrowe w dziecięcym pokoju

Jaki rodzaj łóżka piętrowego wybrać?

Takie łóżko piętrowe, sprawdzi się zarówno w pokoju dziecięcym, jak i młodzieżowym. Idealnie sprawdzi się też w sytuacji, gdy chcemy zaoszczędzić na przestrzeni. Natomiast dla tych najmłodszych, będzie fajną atrakcją w trakcie zabawy, natomiast dla tych większych dolna przestrzeń, będzie pełnić praktyczną funkcję, gdyż zmieści się pod nią biurko albo nawet komoda. Mogłoby się wydawać, iż zakup łóżka piętrowego to taka prosta sprawa. W dzisiejszych czasach, mamy bardzo bogatą ofertę łóżek piętrowych.

Jakie łóżko piętrowe wybrać?

Najczęściej wybierając łóżko piętrowe, decydują się rodzice, którzy urządzają pokój dla rodzeństwa. Z

całą pewnością jest to jeden z najchętniej wybieranych modeli łóżka piętrowego. Łóżko takie jest idealne, jeżeli urządzamy pokój dla rodzeństwa, które musi dzielić ze sobą wspólną przestrzeń. Bez wątpienia jest to również świetny sposób, by mądrze zagospodarować niewielki pokój.

Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu łóżka piętrowego dla rodzeństwa? Na górnej kondygnacji należy zwrócić uwagę na barierki przy łóżku, które powinny być w miarę wysokie i bez żadnych przerw między belkami. Ponadto pamiętajmy też, żeby drabinka, z której schodzi nasze dziecko na parter, była odpowiednio stabilna i dostosowana do wieku dziecka.

Następny model łóżka piętrowego, to łóżko piętrowe z biurkiem. Górne piętro pełni funkcję wygodnego łóżka, natomiast dolne jest doskonałą przestrzenią do nauki lub przechowywania niezbędnych przedmiotów. Pod takim łóżkiem, tworzy się zwykle biurko w połączeniu z innymi meblami, takimi jak komoda, regał bądź garderoba. Jest to świetny sposób na zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni, szczególnie w mieszkaniu, gdzie metraż jest dość mocno ograniczony.

Trzecim i ostatnim modelem łóżka piętrowego, jest łóżko piętrowe ze zjeżdżalnią, które na pewno będzie ideałem dla maluchów. Jest to spełnienie marzeń nie jednego dziecko, dlatego jeżeli zamiast drabinki zobaczą zjeżdżalnię do samej ziemi z pewnością same będą chciały spędzać noce w swoim łóżeczku. Jest to marzenie, które spełni się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, dodatkowym atutem takich łóżeczek jest zarówno kosmiczne węże piętrowe, jak i różowe pałacyki księżniczek. A co znajdziemy w dolnej kondygnacji łóżka? Otóż futerał łóżka skrywa albo garderobę królewny, albo kwaterę główną dla piratów, czy też strażników galaktyki.

Wybierając kolory do łóżka piętrowego, będziemy mieć nie lada problem, ponieważ gama kolorów jest duża i szeroka. Możemy wybrać łóżko o jednym koloru, bądź każdy element łóżka piętrowego o innym odcieniu. Najważniejsze jest wybierać kolory stonowane, oraz pastelowe, żeby nie odrywały od zabawy wzroku dzieci.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium