Komfortowe łóżko ortopedyczne do sypialni

Komfortowe łóżko ortopedyczne do sypialni

W czyjej sypialni sprawdzi się łóżko ortopedyczne?

Łóżko ortopedyczne zapewnia maksymalny komfort i wygodę. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które z powodów zdrowotnych spędzają większość czasu, leżąc. Długotrwałe przebywanie w pozycji leżącej może powodować dyskomfort. Częstym problemem są odleżyny. Łóżko do sypialni z materacem przeciwodleżynowym pozwala uniknąć nieprzyjemnych problemów dermatologicznych.

Meble ortopedyczne zostały tak zaprojektowane, żeby zapewniać wygodę również osobom z urazami ortopedycznymi. Takie łóżka do sypialni sprawdzają się w przypadku osób starszych, którym trudniej jest przyjąć wygodną pozycję podczas snu i wypoczynku. Łóżko do sypialni ze specjalistycznym materacem ochroni delikatną skórę i układ kostny seniora. Taki mebel ortopedyczny ułatwia też wstawanie i siadanie osobom o ograniczonych możliwościach ruchowych.

Regulowany mebel do snu i wypoczynku sprawdzi się jednak w Twojej sypialni również, jeżeli szczególnie dbasz o swój komfort podczas snu i zdrowie kręgosłupa. Dzięki temu będziesz mógł wygodnie zjeść w łóżku śniadanie, poczytać książkę lub pooglądać telewizję.

Jak wybrać ortopedyczne łóżko do sypialni?

Łóżko rehabilitacyjne powinno być przede wszystkim dopasowane do potrzeb użytkownika. Meble tego typu posiadają różnorodne funkcje zwiększające komfort i bezpieczeństwo.

· Możesz wybrać model umożliwiający regulację wysokości. Takie łóżko do sypialni można opuszczać i podnosić. Umożliwia to wygodne siadanie, kładzenie się i wstawanie.

· Składane boczne barierki zapewniają bezpieczeństwo na przykład osobom chorym na Alzheimera.

· Łóżko do sypialni podzielone na segmenty można regulować. Odchylanie ruchomych części umożliwia zmianę pozycji na siedzącą bez konieczności wstawania.

· Możesz wybrać mebel regulowany za pomocą pilota. Modele elektryczne są znacznie wygodniejsze w obsłudze od tych przeznaczonych do regulacji mechanicznej. Chory może sam zmieniać swoją pozycję, ponieważ nie wymaga to użycia siły fizycznej.

· Dzięki kołom łóżko można przesuwać, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem w przypadku chorych, którzy nie poruszają się samodzielnie. Mebel można przysunąć na przykład do okna lub telewizora.

Łóżko ortopedyczne to najlepsze rozwiązanie dla osób przewlekle chorych i starszych. Takie łóżko do sypialni sprawdzi się jednak również w domu każdego, kto pragnie w szczególny sposób zadbać o swój komfort podczas snu i relaksu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium