Kilka argumentów za lustrem z oświetleniem

Kilka argumentów za lustrem z oświetleniem

Posiadanie lustra w łazience jest obligiem. Nie ma znaczenia czy jest to mała łazieneczka w blokowym mieszkanku czy przestronne pomieszczenie w domu jednorodzinnym. Ba, nawet publiczne ubikacje są w nie wyposażone. Żeby nie popadać w dodatkowe koszty już na etapie urządzania łazienki warto zastanowić jaki rodzaj lustra zastosujemy.

Lustra ze zintegrowanym oświetleniem z pewnością świetnie sprawdzą się w awangardowych wnętrzach. Mamy tu do czynienia z dwoma wariantami takich luster. Jednym z nich jest umiejscowienie oświetlenia w miejscu widocznym dla oka, druga opcja dotyczy oświetlenia schowanego z tyłu za taflą lustra. Nie należy mieć obaw, ponieważ te drugie rozwiązania są tak skonstruowane, że zapobiegają nagrzewaniu się szkła. Są one ponadto bardzo przyjemne nie rażąc nadmiernie użytkownika w oczy.

Co jeszcze przemawia za kupnem lustra z oświetleniem? Bezsprzecznie zajmuje ono zdecydowanie mniej miejsca, niż lustro z osobnym oświetleniem. Nie trzeba się troszczyć o miejsce na kinkiety czy wiszące lampy. Dla małego wnętrza te dodatkowe elementy mogą okazać się mocno przytłaczające i zaburzać harmonię. Nietypowe łazienki ze skosami czy różnymi wnękami również łatwiej będzie wyposażyć w lustro ze zintegrowanym oświetleniem.

Lustro z wbudowanym oświetleniem to także gwarancja równomiernego rozjaśnienia twarzy. Nie przyczynia się ono do powstawania cieni na naszej cerze podczas golenia czy. Poza tym chyba każdy się zgodzi, że lustro to także dekoracja. I tu lustro zaopatrzone w oświetlenie wypada zdecydowanie korzystniej. Kreuje ono fajną atmosferę i sprzyja powstawaniu intymnego klimatu. Również zadbanie o czystość tego elementu wystroju wnętrza jest łatwiejsza. Prościej jest bowiem wyeliminować wszelkie smugi powstające w trakcie przecierania. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się na nabycie lustra z oświetleniem LED przyczyniamy się do ochrony środowiska, albowiem taki rodzaj światła to mały pobór energii w zestawieniu z długą żywotnością.

Szczegóły, ale jakże ważne.

Żebyśmy nie doznali zbyt szybko zawodu i rozczarowania postawmy na lustra renomowanych producentów. Opłacalne więc będzie kupno droższego co bez wątpienia przełoży się na długość jego używalności. Zwróćmy także uwagę na barwę światła. Cecha ta będzie szczególnie istotna dla kobiet. Do wykonywania makijażu najlepsza będzie barwa dzienna mieszcząca się w zakresie od 3300 do 3500 K. Na koniec rozważmy czy oby nie zakupić lustra wraz z półką co poprawi jego praktyczne zastosowanie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium