Kanapa wypoczynkowa dla całej rodziny
Kanapa wypoczynkowa dla całej rodziny

Kanapa musi być wygoda


Pojęcie wygody dla każdego ma inne znaczenie. Dlatego kanapy produkowane są o różnej twardości. Przede wszystkim postaw na wygodę. Nawet najpiękniejsza kanapa będzie do niczego, jeśli nie będzie spełniała naszych wymogów co do komfortu. Warto poznać opinie całej rodziny na temat tego, na co zwracają uwagę przy wypoczynku na kanapie. Jedni będą woleli twarde kanapy, drudzy miękkie, które dostosują się do kształtu naszych ciał.


Po drugie: materiał


Drugim co do wagi wyznacznikiem w poszukiwaniu idealnej kanapy dla całej rodziny jest wyznacznik materiału. Chyba wszystkim zależy, na tym by kanapa utrzymała swój nienaganny wygląd przez wiele lat? Warto zwrócić uwagę na to by materiał był gruby; by po pewnym czasie się nie zmechacił, nie popękał, ani się nie pozaciągał. 

Jeżeli w domu przebywają małe dzieci, zwróćmy uwagę na to, czy materiał, z jakiego wykonany jest komplet wypoczynkowy, jest plamoodporny. Najłatwiej w czystości utrzymać skórę lub eko-skórę. Jeżeli jednak decydujemy się na materiał, powinniśmy zamówić próbnik materiałów, z których robione są kanapy. Na takim próbniku możemy, sprawdzić jak będzie się nasza przyszła kanapa, sprawdzać w naszym domowym środowisku. Warto taki materiał przetrzeć na mokro, zrobić plamę i sprawdzić, czy łatwo plamy schodzą, czy materiał pod wpływem przecieranie nam nie wyblaknie. W firmie Scandic Sofa takie próbniki materiału można zamówić tutaj

Jeżeli zgodziliśmy się co do komfortu oraz wybraliśmy materiał, z którego ma zostać wykonana nasza kanapa, przejdźmy do trzeciego punktu, jakim jest: design


Jeżeli mamy pewność co do wygody naszego narożnika i dobrej jakości materiału, znajdźmy kanapę, która będzie pasowała do stylu naszego wnętrz pod względem estetycznym.
Warto zatem zainwestować w dobre wykonanie kanapy, by cieszyć się w komforcie wspólnie spędzonym czasem z rodziną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium