Jaki fotel wybrać dla karmiącej mamy?

Jaki fotel wybrać dla karmiącej mamy?

W zasadzie nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, gdyż to my sami, musimy dokonać wyboru. Pisząc o karmieniu, mam tu oczywiście na myśli karmienie piersią albo butelką, które ma być wygodne, a nie koszmarne. Tak więc taki fotel do karmienia to niesamowita wygoda i komfort karmienia. Później może on posłużyć nam do czytania bajek dzieciom. Poza tym owy fotel to wygodne miejsce dla mamy, szczególnie kiedy fotel ma regulowane oparcie. Większość z nich uważa, że jest to super sprawa, gdyż pozwala im na fotelu podeprzeć łokcie, trzymać dziecko na pół leżąco oraz wygodnie oprzeć się i karmić dziecko. Fajnym, dodatkowym gadżetem, może też być zakup fotela z podnóżkiem. Dzięki takiemu podnóżkowi karmiąca mama, będzie mogła swobodnie wyciągnąć nogi, poprawiając jednocześnie krążenie nóg. A może by tak bujany fotel, który w dzisiejszych czasach cieszy się bardzo dużą popularnością na polskim rynku? Pozwala on nie tylko karmić dziecko, ale przy okazji pobujać do snu małego noworodka. Najlepiej będzie, jak sama przyszła mama, pójdzie do sklepu i wybierze sobie sama wygodny fotel do karmienia. Ważne jest też, by taki fotel pokryty był materiałem plamo odpornym, który łatwo wyczyścić.

W obecnych czasach fajnie sprawdza się fotel „uszatek”, który stał się naprawdę bardzo popularnym meblem pośród karmiących matek. Jest tak, ponieważ zyskał on wiele pozytywnych opinii, jako jeden z wymarzonych foteli, gdzie można także posiedzieć i chętnie wypić herbatę.

Jaki jeszcze, musi być fotel do karmienia? Otóż fotel do karmienia z całą pewnością, musi być wygodny, mieć oparcie na głowę i szyję, gdzie można swobodnie oprzeć się. W trakcie karmienia, należy zrelaksować się, gdyż maluch wyczuwa nastrój i emocje swojej mamy, jej rozdrażnienie i podenerwowanie. Z tego też względu absolutnie, powinno karmić się w ciszy i spokoju. Dlatego to właśnie fotel do karmienia okazał się strzałem w dziesiątkę i młode, przyszłe mamy chętnie go wybierają, z wielką przyjemnością rozkładają się, a z czasem same przysypiają. Taki wygodny fotel do karmienia,

może w dość krótkim czasie, stać się ulubionym meblem świeżo „upieczonej” mamy, zwłaszcza kiedy jest idealnie dopasowany do potrzeb karmiącej mamy, która często uskarża się na bóle pleców i kręgosłupa. Owy fotel jest nie tylko wygodny, ale również wytrzymały, dlatego może posłużyć kolejnym pokoleniom.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium