Dlaczego warto kupować meble bezpośrednio od producenta?
Dlaczego warto kupować meble bezpośrednio od producenta

Urządzenie mieszkania to prawdziwe wyzwanie, szczególnie gdy znajdujemy się na etapie wyboru odpowiednich mebli. Przeglądając oferty sklepów internetowych oraz stacjonarnych salonów meblowych można dostać prawdziwego zawrotu głowy. Zaletą jest różnorodność dostępnych projektów, modeli, kolorów pozwala na stworzenie wymarzonej aranżacji, jednakże bardzo często cena sklepowa okazuje się znacznie wyższa, niż pierwotnie przypuszczaliśmy. Kupowanie w sieciowych sklepach meblowych ma jeszcze jedną wadę – oczekiwanie na dostawę, która niejednokrotnie może trwać nawet kilkanaście dni. Rozwiązaniem tych problemów może być zakup mebli bezpośrednio od producenta. Przedstawiamy kilka powodów, dlaczego warto kupować meble bezpośrednio od producenta, takiego jak my - Scandic Sofa.

Znacznie większy wybór
Największą zaletą zakupu mebli bezpośrednio od producenta Scandic Sofa jest przede wszystkim bezproblemowy dostęp do znacznie szerszej oferty projektów niż w przypadku mebli dostępnych w salonach stacjonarnych, gdzie dostępne są meble różnych firm. W sklepach internetowych producenta mebli możesz znaleźć meble niedostępne w ofertach innych sklepów. Dodatkowo możesz mieć pewność, że oferta producenta zawsze będzie o wiele lepiej przygotowana, opisana i skatalogowana, gdyż zajmują się tym osoby znacznie ściślej związane z marką. Wśród zalet należy również wspomnieć o bezproblemowym dostępie do poszczególnych elementów i komponentów serii mebli, które Cię zainteresowały, dzięki czemu z łatwością skomponujesz zestaw idealnie pasujący do Twojego mieszkania.

Prosty wybór mebli tapicerowanych
Jako producent mebli tapicerowanych Scandic Sofa wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i staramy się ułatwić dokonanie odpowiedniego wyboru mebli. W opisach produktów podajemy dokładne wymiary mebli oraz rodzaj materiałów, z którego zostały wykonane. Aby ułatwić dobór odpowiedniej tapicerki, oferujemy bezpłatny próbnik materiałów, który przesyłamy do naszych klientów. Dzięki próbnikowi klient może poczuć fakturę materiału tapicerskiego, a także poznać rzeczywisty kolor i dobrać tapicerkę, która będzie idealnie pasować do całego pomieszczenia i pozostałych mebli.

Korzystna cena
Kupując meble bezpośrednio od producenta, kupimy je taniej, niż w salonach meblowych należących do pośredników sprzedaży, którzy dodatkowo narzucają swoją marżę, przez co cena końcowa jest zazwyczaj znacznie wyższa. Ogromną zaletą zakupu mebli u producenta jest pominięcie marży narzucanej przez pośredników oraz sklepy meblowe. Zakupy w sklepie producenta wiążą się więc z oszczędnością pieniędzy, która w trakcie urządzania mieszkania zawsze jest dodatkowym plusem. Pozostając w temacie korzystnej ceny, warto dodać, że czasami dodatkowo można negocjować cenę lub uzyskać korzystny rabat – takie sytuacje mogą się zdarzyć jedynie podczas bezpośrednich zakupów u producenta, szczególnie gdy dokonujemy zakupu większej liczby mebli.

Doświadczenie i wiedza
Zakupy w dowolnym sklepie meblowym wiążą się często ze znacznie mniejszą wiedzą sprzedawców, oznacza to, że nie zawsze uzyskasz dokładne informacje dotyczące materiałów lub sposobu konserwacji i czyszczenia mebli tapicerowanych. Zakupy u producenta mebli Scandic Sofa zapewnią Ci maksimum dokładnych i szczegółowych informacji na temat kupowanych mebli. Profesjonalna obsługa i doświadczenie pracowników gwarantuje, że urządzanie mieszkania będzie przyjemniejsze i łatwiejsze. Warto jeszcze dodać, że zaletą zakupów u producenta Scandic Sofa jest gwarancja bezpiecznej dostawy zakupionych mebli, gdyż dbamy o nasze produkty nie tylko w czasie tworzenia, lecz aż do momentu, w którym dotrą do Twojego mieszkania. A wszystko po to, aby każdy nasz Klient był usatysfakcjonowany i zadowolony z wyboru naszego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl