Czy półki pod prysznicem to konieczność?

Czy półki pod prysznicem to konieczność?

Czy półka pod prysznicem jest niezbędna?

Wiele osób, idąc na skróty myśli sobie zapewne, po co mi półka pod prysznicem. Przecież idą się kąpać mogę zabrać ze sobą żel pod prysznic, czy szampon, a po zakończeniu odstawić go na swoje miejsce. Jest w tym sporo racji, ale z drugie strony czy nie warto, przy niewielkim nakładzie finansowym, mieć w trakcie kąpieli wszystko pod ręką? Półka pod prysznicem sprawia, że jeśli czegoś zapomnimy nie będziemy musieli krążyć po całym pomieszczeniu, zostawiając wszędzie mokre ślady. Ma szczególne znaczenie w sytuacji, kiedy jesteśmy ograniczeni czasowo. Zamiast wyjść punktualnie z domu do pracy może się okazać, że będziemy mieli z tym problem, ponieważ sporo czasu spełzło nam na robieniu po sobie w łazience porządku. Wykonanie odpowiedniej półki tym bardziej się opłaca, ponieważ naprawdę jest to niewielki wydatek. Dzięki nim możemy podnieść również wartość estetyczną miejsca, gdzie zażywamy kąpieli.

Rodzaje półek prysznicowych.

Najpopularniejszym rozwiązaniem jest chyba półka narożna. Można nabyć ja gotową w sklepie, można też ja wykonać na etapie prac wykończeniowych z płyty karton-gips. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że nie będzie ona nam zabierać zbyt dużo cennego miejsca. Co jest bardzo ważne nie będzie nam ograniczać swobody ruchów. Jeśli chodzi o popularność takich półek to wygląda, to w ten sposób, że cieszą się one największym zainteresowaniem wśród kupujących.

Kolejnym tematem są półki naścienne. Jak sama nazwa sugeruje są one usytuowane na ścianach kabiny prysznicowej. Plusem jest to, że takowa półkę możemy ulokować, gdzie nam się żywnie podoba. Można ją np. zawiesić na wysokości słuchawki od prysznica. Dzięki temu jej obecność nie wpłynie na ilość miejsca pod prysznicem, a wszystkie potrzebne kosmetyki będą na wyciągnięcie ręki. Kolejna rzeczą jest to, że nie będzie ona ulegała ciągłemu namoczeniu, a jak wiemy duże ilości wody mogą wpływać destrukcyjnie na materia z jakiego jest wykonany ten produkt.

Rosnąca popularność w ostatnim czasie dotyczy także zawieszanych koszy. Dzieje się tak zapewne, dlatego że oferują one chyba największą pojemność, jeśli chodzi o meble z tej kategorii. Ponadto mają one nietuzinkowy nowoczesny wygląd co poprawia estetykę strefy kąpielowej w naszym domu. Plusem jeszcze to, że pasują one swym wyglądem praktycznie do każdego rodzaju aranżacji. Dzięki temu artykułowi chyba wszelkie wątpliwości co do tego, czy zdecydować się na półki pod prysznicem chyba się rozwiały.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium