Aranżacje salonu w szarościach
Aranżacje salonu w szarościach

Szarość na ścianach


Pierwszym pomysłem, w którym moglibyśmy zaakcentować szarość w naszym salonie, jest pomalowanie ścian na ten właśnie kolor. Dzięki szarości na ścianach zyskamy przestrzeń i pomieszczenie będzie wydawać się na bardziej minimalistyczne. Będziemy mogli zdecydować się na meble, kanapy i dodatki, w jakich tylko chcemy kolorach. Stworzymy ciekawą bazę. Szarość na ścianie  ma taką zaletę, że pasują do niej właściwie wszystkie pozostałe barwy. Dlatego dobierając kanapę, regał czy inny dodatek nie musimy się przejmować, że nie będą ze sobą współgrały.

Szara sofa i jedna szara ściana


Dobrym pomysłem też będzie pomalowanie tylko jednej ściany na szaro, resztę zaś na biało. W takiej kombinacji wspaniałym pomysłem będzie zakup szarej, podobnego odcienia sofy, lub fotela. Taka kombinacja szarości w salonie daje pole manewru, by iść w kolor lub dodatki glamour np. srebrną zdobną lampę, ramki na zdjęcia i srebrny wazon. Musimy jednak pamiętać, aby kompletu wypoczynkowego, nie stawiać na ścianie, która została pomalowana w odcieniach szarości.

Ciepłe wnętrze


Ciepłe wnętrza kojarzą się większości z beżami. Aby zaaranżować ciepły, przytulny salon wcale nie musimy rezygnować z szarości. Dobrym pomysłem będzie dobór takich dodatków, by stworzyły przytulny nastrój. Nasza uwaga w tym przypadku powinna paść na grubo tkane wełniane pledy, które narzucimy na kanapę, futrzany dywanik, drewniany lub ratanowy stolik kawowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium