Jesteśmy dla Was otwarci w sobotę (15 czerwca) od 10:00 do 14:00. Zapraszamy do naszej manufaktury w Kostrzynie Wlkp. Poznaj nas bliżej i zobacz nasze meble na żywo!
Odwiedź Nas w Kostrzynie Wlkp w sobotę 15.06 między 10:00 a 14:00!

bezpłatny próbnik tkanin

Darmowy próbnik 8 tkanin Darmowy próbnik 8 tkanin
Producent: Scandicsofa
Cena: 0,00 zł
szt.
zobacz więcej

Próbniki, które ułatwią Ci podjęcie decyzji

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniego obicia może być kłopotliwy. Szczególnie gdy nie można dotknąć i z bliska przyjrzeć się strukturze materiału. Chcąc zachęcić Cię do zakupu i ułatwić podjęcie decyzji, przygotowaliśmy darmowe próbniki. Każdy może zamówić sobie próbki oferowanych przez nas tkanin i upewnić się, że to, na co się zdecyduje, będzie zgodne z oczekiwaniami. Dzięki temu Twoja sofa lub fotel będą dokładnie takie, jak potrzebujesz.

Wybierz sofę idealną, sprawdź materiał w próbniku

Darmowe próbniki to ukłon w stronę naszych klientów. Zależy nam na tym, by każdy wybierający meble ScandicSofa był w pełni zadowolony. Dlatego zachęcamy do zamówienia próbników, które ułatwią podjęcie decyzji. Sam decydujesz o tym, które próbki otrzymasz. Możesz wybierać spośród wysokiej jakości tkanin z Włoch i Belgii. Mamy także syntetyczne tkaniny typu EasyClean. Sprawdź, która z nich będzie dla Ciebie najlepsza.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium