Idea

Sen jest nieskończonym źródłem inspiracji

Marzenie senne jako tajemnicze i odmienne przeżycie widziane w postaci obrazów, fascynowało artystów od wieków. Jego wielobarwna, pełna emocji oraz nie dająca się opisać słowami natura sprawiła, że elementy owego świata zaczęły być przenoszone na płótno, a sam sen stał się nieskończonym źródłem inspiracji.

Ten kierunek wyrazu stał się dla nas impulsem do zaproszenia czterech artystek i stworzenia wyjątkowego projektu łóżka Arte. Zjawisko snu pozwoliło nam odkryć zupełnie nowy wymiar procesu twórczego, w którym łóżko jest nie tylko wygodnym i funkcjonalnym miejscem wypoczynku, ale również punktem spotkania kilku światów – snu, designu, sztuki i rzemiosła. Z tego niezwykłego projektu narodziły się dwie odsłony łóżka Arte, które odzwierciedlają różne, ale fascynujące wrażliwości artystyczne.

 
Łóżko Arte Łóżko Arte
Obrazy
Rama łóżka
Szkic
Łóżko Arte

Idealne proporcje

Małgorzata Durzyńska

Nowoczesny styl, stonowane kolory i subtelne kształty obrazu, to tylko początek fascynującej podróży do świata snu. Zagłówek łóżka Arte daje wygodne oparcie i został zintegrowany ze stolikami nocnymi, dzięki czemu sztuka spotyka się z funkcjonalnością.

Łóżko Arte

Nieskończone formy

Marianna Stuhr

Zacieranie się granic wszelkich form na obrazie, daje nieskończoną przestrzeń do kontemplacji. Dzięki minimalistycznej konstrukcji łóżka Arte wykonanej ze szlachetnych materiałów – piękno wybrzmiewa na pierwszym miejscu.

Ludzie

Różne osobowości
– jedna idea

Piękno może mieć różne wymiary, dlatego stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń dla artystek i designerek, które wspólnie pracowały nad łóżkiem Arte. Na ten niezwykły projekt złożyły się różne osobowości, emocje, doświadczenia oraz jedna idea, która pozwoliła im odkryć zupełnie nową drogę twórczą.

 
Małgorzata Durzyńska Małgorzata Durzyńska Arte

Małgorzata Durzyńska

Fascynacja kolorem, kompozycją i aranżacją towarzyszy jej od dziecka. Jednak największą pasją Małgorzaty Durzyńskiej jest malarstwo, które na co dzień łączy z pracą jako architekta wnętrz. W swoich realizacjach zaciera granice między sztuką malarską, wzornictwem oraz architekturą, dzięki czemu każda z jej prac wyróżnia się niepowtarzalnym charakterem.

Marianna Stuhr Marianna Stuhr Arte

Marianna Stuhr

Jej twórczość od samego początku jest formą medytacji. W obrazach Marianny Stuhr znajdziemy inspirację wszechświatem, kontemplację nad jego nieskończonością oraz wielowymiarową przestrzenią, która może być drogą do różnych poziomów poznania. Jej prace powstają powoli i wyrażają nieustanny namysł nad formą oraz kolorem.

Agnieszka Zygmunt i Justyna Deja

Projektantki

Agnieszka Zygmunt i Justyna Deja to architetki i projektantki, które łączy wieloletnie doświadczenie, wspólna praca oraz pasja do designu. Specjalizują się w najrozmaitszych projektach – działają w obszarze architektury, architektury wnętrz i wzornictwa. To właśnie one odpowiadają za wyjątkowy projekt łózka Arte, w którym sztuka spotyka się z wzornictwem użytkowym.

ScandicSofa

Piotr Mielcarek i Dominik Herberholz to duet, który połączyła pasja rzemiosła i artyzmu. Od wielu lat współtworzą manufakturę mebli, gdzie powstają niepowtarzalne produkty w skandynawskim stylu. Każdy projekt ScandicSofa wyróżnia się dbałością o najmniejszy detal, przemyślanym designem, oraz materiałami pozyskanymi z szacunkiem do natury.

Piotr Mielcarek i Dominik Herberholzt
Twórcy
Łóżko Arte

Wybierz swój model

Wybierz łóżko, które pasuje
do Ciebie

Małgorzata Durzyńska

Arte Gallery
Kolory ram
Czarny Dębowy
wymiary
Wymiary Łóżka 160cm
Wymiary obrazu z ramą 236cm

Marianna Stuhr

Arte Gallery
Kolory ram
Czarny Dębowy
wymiary
Wymiary Łóżka 160cm
Wymiary obrazu z ramą 236cm
Sklep internetowy Shoper Premium