Zamów bezpłatny próbnik tkanin

Stolik Snap 40

Stolik kawowy, zaprojektowany w Holandii, wyprodukowany w Polsce.

Zobacz więcej tkanin
ilość szt.
Cena: 779,00 zł 779.00 PLN
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka: 5-21 dni
Zamów bezpłatny próbnik tkanin
Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania Pn - Pt:  08:00 - 19:00
Sobota: 09:00 - 14:00 22 113 48 00

Opis

Opis
Terazzo, inaczej latrico (lastryko), to osuszony beton do którego dodawana jest mieszanka minerałów w postaci grysu marmurowego o różnej kolorystyce. Do wykonania blatów wykorzystujemy włoskie terazzo od najbardziej uznanego producenta na świecie. Wyróżnia się tym, że we wstępnym etapie produkcji formowany jest blok (prostopadłościan), z którego później, wykonywane są płyty stanowiące bazę do wycięcia blatu. Taka technologia pozwala na:
  • wykorzystanie technologii próżniowej, co skutkuje likwidacji pęcherzyków powietrza w strukturze blatu (walor estetyczny i mniejsza nasiąkliwość)
  • precyzyjne cięcie bloku i uzyskanie idealnie płaskiej powierzchni blatu
  • precyzyjne, niemożliwe do uzyskania w metodzie tradycyjnej rozmieszczenie dodatków kolorystycznych (minerałów), i wysoka powtarzalność wzoru.
W projekcie Snap wykorzystaliśmy surowiec o strukturze szlifowanej, dzięki której „rysunek” blatu nie ginie w refleksach świetlnych, dodatkowo zabezpieczając je środkiem impregnującym przed penetracją wody (hydrofobowym).
Wysyłka produktów
Stolik jest bezpiecznie wysyłany w kartonie, blaty i nogi są umieszczone oddzielnie. Po rozpakowaniu, blat Snap wystarczy ułożyć na ściśle przylegających do niego nogach, a blat Snap przykręcić do trójnoga. Dla Twojej wygody, cały proces maksymalnie uprościliśmy i zajmuje około 3 minut.
Darmowa dostawa
Stolik Snap zostanie dostarczona do Twojego mieszkania, przez profesjonalną firmę transportową. Stolik wnosimy niezależnie od jego gabarytów i piętra. Bez dodatkowych opłat.
sofa
sofa
Wykończenie blatu
Stoliki Snap mają matową powierzchnię. Matowe wykończenie świetnie współgra z lastryko, dodatkowo wzmacniając odporność tego materiały na ścieranie i zarysowania.
Stabilność konstrukcji
Po instalacji blat jest stabilnie przytwierdzony do nóg, ale w razie potrzeby łatwo możesz go ściągnąć lub odkręcić. Stoliki najlepiej czują się we wnętrzach. Dbaj o nie i niepotrzebnie nie narażaj na zagrożenia atmosferyczne.
Użytkowanie, czyszczenie i pielęgnacja
W strukturze mineralnej betonu i marmuru, występuje węglan wapnia. Minerał ten wchodzi w reakcję z substancjami o charakterze kwaśnym (ph niższe niż 7) takich jak np.: herbata (ph 5,5), kawa (ph 5), sok pomarańczowy (ph 3,5), coca-cola (ph 2,5) czy sok cytrynowy (ph 2,4). Nasze blaty zostały zaimpregnowane odpowiednim środkiem hydrofobowym, który powoduje zmniejsza penetrację płyny wewnątrz produktu (ale nie niweluje jej całkowicie). W razie oblania powierzchni środkiem kwaśnym zaleca się możliwie najszybsze jej wytarcie suchą lub mokrą szmatką w celu całkowitego usunięcia zabrudzenia. Blat terazzo nie może być myty detergentami przeznaczonymi do codziennego użytku domowego takimi jak płyny do czyszczenia mebli, płytek czy mycia naczyń. Do mycia powierzchni zaleca się produkty specjalistyczne do mycia kamienia o neutralnym pH (lub zasadowym), takimi jak np. Tenax Brio Top.
Dane techniczne
konstrukcja Elementy stalowe (pręt fi 16 i płaskownik), spawane / lastryko (terazzo produkcji włoskiej)
waga podstawy 0,9 kg
waga blatu 6,6 kg
opakowanie 52x50x50 cm
Waga łącznie 8,3 kg
Wymiary
średnica blatu [cm] 40 cm
wysokość całkowita [cm] 35,3 cm
sofa
Wymiary mogą się różnić +/- 2 cm
ScandicSofa Próbnik Tkanin

Zamów bezpłatnyPróbnik Tkanin

Zadzwoń do naszego doradcy

Zadzwoń do naszegoDoradcy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium