30 dni na próbę

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, to źródło naszej wewnętrznej satysfakcji. Dlatego też masz aż 30 dni na to, aby zdecydować czy zatrzymać meble zakupione w sklepie ScandicSofa. Chcemy być pewni, że spełniliśmy Twoje oczekiwania, że właśnie tego się spodziewałeś. Natomiast jeśli rozmyśliłeś się, jeśli mebel nie do końca pasuje do Twojego wnętrza - nie ma problemu - po prostu odeślij nam zakupione produkty a my zwrócimy Tobie pieniądze.

Regulamin promocji

1. Promocja trwa od 01.03.2017 r. do 31.12.2017 r. 

2. Promocja obejmuje wszystkie Produkty z oferty Sprzedawcy. Przez 30 dni Konsument może normalnie użytkować Produkt, co pozwala na dokładne wypróbowanie i sprawdzenie produktu.

3. W przypadku rezygnacji należy postępować jak w przypadku odstąpienia od umowy czyli odesłać formularz odstąpienie od umowy z adnotacją "30 dni na próbę":

3.1.pisemnie na adres ul. Akacjowa 1, 62-025 Kostrzyn Wielkopolski

3.2 w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres kontakt@scandicsofa.com

4. Bieg terminu "próby" rozpoczyna się w dniu objęcia produktu przez Konsumenta. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem 30 dni od dnia doręczenia towaru. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 10 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy zwrócić produkt Sprzedawcy.

5. Koszty związane z opakowaniem i zwrotem Produktu ponosi Konsument.

6. Produkt musi być odesłany na adres: ul. Akacjowa 1, 62-025 Kostrzyn Wielkopolski

7. Sprzedawca zwraca płatności dokonane przez Konsumenta ( w tym koszty dostawy Produktu) przy użyciu takiego samego sposobu płatności jakiego użył Konsument w terminie 14 dni od chwili otrzymania produktu z powrotem.

 

Pobierz OŚWIADCZENIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Zapisz

Bezpieczne płatności z ScandicSofa

  • MasterCard
  • Visa
  • PayPall
  • PayU
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl