Zamów bezpłatny próbnik tkanin
Zaprojektuj własną sofę!
Sofa to nie tylko mebel do siedzenia. To miejsce gdzie się relaksujesz. Gdzie czytasz ulubioną książkę. Gdzie spędzasz czas z rodziną. To Twoje miejsce.

Dzięki naszym narzędziom możesz w kilka minut zaprojektować swoją własną unikalną kanapę. Taką, która będzie idealnie pasować do twojego domu a przede wszystkim - do Ciebie i Twojej Rodziny.

DUNÖRTER
Skomponowana przez Ciebie sofa Dunorter idealnie wkomponuje się w aranżację Twojego mieszkania. Nowoczesny design, prostota oraz naturalność w skandynawskim stylu to idealne zestawienie będące przejawem światowych i najmodniejszych trendów, które podkreślają styl i charakter wnętrza.
Zaprojektuj
FJORD
Prosta, klasyczna linia, precyzyjne fachowe szycie oraz komfortowe eleganckie poduchy wykończone gustownymi guzikami. Wszystko to razem daje bardzo ciekawy i niepowtarzalny efekt typowy dla mebli skandynawskich, którego nie znajdą Państwo w żadnym innym sklepie na rynku.
Zaprojektuj
Cena: 0 PLN
Wybierz moduł z menu po prawej stronie
Rozdzielczość Twojego ekranu jest zbyt mała byś mógł używać konfiguratora. Przejdź na tę stronę korzystając z przeglądarki na komputerze lub rozszerz okno do conajmniej 1366 pikseli.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium